KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16636123

nr 1663 6123

Helene Hansson-Fahl

(f. 1957), Sverige

Kvinna i säng. Signerad, akvarell, daterad 2010,79x59 cm, yttermått inklusive ram: 86x66 cm

Helene Fahl, född 1957, svensk konstbnär.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 december 2024
kl 20:50:24

30/11 21:28:56 1      Vinnande bud

Helene Hansson-Fahl

Läs mer om Helene Hansson-Fahl